Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Adana Chat Sohbet

Adana Chat Sohbet

Bu Adana chat sohbet yazımızın konusu da sohbet chat için Adana şehrimiz olsun. Plakasıyla ön planda bulanan şehrimizi anlatalım bugünde.. Adana denilince benim aklıma “Şahin kendirci” geliyor. “Adana’ya gidek mi?” şarkısıyla Adana şehrini özetlemiş bulunmakta. Adana lezzetlerini tek tek anlatıp karnınızdan zil sesi çalmasını istemiyorum. Hepimiz eminim ki bu lezzetlerden en az birini tatmışızdır.

Adana kebabı, şalgam, şırdan birde yazın o sıcakta yenilen tatlısı vardı karla yapılan ismini hatırlayamadım sizler hatırlarsınız umarım.

Hemen o efsane harikulade lezzetlere veda edip biraz Adana insanından bahsetmek istiyorum. Haberleri izleyen kişiler ne demek istediğimi anlayacaktır. Haberlerin ana şehri bana göre Adana. Her gün en az bir iki haber Adana da geçmekte. Zaten Adanalılara söylene bir lakapta ” güneşe mermi sıkan insanlar” diye geçer. Adana insanı cömerttir, dürüsttür sen zarar vermezsen onlardan zarar bekleme ama tam tersi olursa o zaman yurtdışına bile gitsen kurtaramazsın.

Çok mu abarttım acaba ama bana göre hep böyle bu düşünce. İnsanları samimi bir o kadar da koruyucu özellikleri bulunmakta. Adana şehrine gitmek nasip olmadı henüz ama çok insan tanıyıp sohbet etme imkanım oldu. Gitmeden nasıl bu kadar insan tanıdın diyenler var duyar gibiyim.

Sohbet odalarının çoğunluğu Adanalı insanlarla oluşmakta bizde sizlere bu fırsatı sunmak amacıyla Adana sohbet odasını açmış bulunmaktayız. Sizler de henüz Adana ya gidemediyseniz ve merak ediyorsanız buyurun Adana chat sohbet odalarımıza.

Siz Adanalı arkadaşlarımı da unutmadım. Sizlerde şehrinizi tanıtmak ve daha çok insanla tanışıp sohbet etmek imkanı istiyorsanız sizlerde bekleriz.

Adana yı merak etmeyen var mıdır? bilemiyorum bence Türkiye de görülmesi gereken 5 şehir arasına girmeli hem insanıyla hem kültürü ile hemde şehri ile görülmeye merak edilmeye değer şehir. Türkiye’nin dört bir yanı görülmeye değer olsa da bazı şehirler öncelik taşır ve bana göre ilk 5’in arasına giren şehirler arasında. Adana sohbet hakkında daha fazla bilgi verip sizlerin merakını gidermemeliyim ki Adana sohbet odamızı ziyaret etme nedeniniz olsun.

Bazen çok mu ince düşünüyorum diye kendime sormuyor değilim. Her neyse hadi o halde odamızda buluşup sohbet etmek dileğiyle kendinize çok iyi bakın

SadeceSen 115 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50
error: Content is protected !!