Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Arkadaş Bul

Arkadaş Bul

Merhaba arkadaşlar, bu yazımızda internet aracılığı ile arkadaş bulma ve kendimize yeni bir sosyal cevre edinebilme konusunda bilgi sahibi olacağız. Geldiğimiz şu yıllarda teknoloji ve araçlarının hayatımızın her noktasında bizimle birlikte olduğu şüphesiz bir gerçekliktir. Bu durum ise sanal arkadaşlık ve sohbet meraklıları için bulunmaz eşsiz bir fırsat anlamına geliyor. Çok geniş bir platforuma sahip olan internet üzerinden arkadaş bulma, neredeyse bu kategoride yayın yapan tüm web sitelerinin ilgi noktası halindedir. Ancak secimlerimizi doğru bir şekilde nasıl yapacağımız konusu hala gizemini korumaktadır. Hangi web sitesi diğerinden daha iyi, hangi web sitesi üzerinde gercek kullanıcılar ile kandırılmadan iletişim kurup sohbet edeçeğimiz bir muamma halindedir.

Bütün bu soru işaretleri içerisinde güvenilir ve samimi bir arkadaş bulmak oldukça zor gibi görünüyor. Hali hazırda birçok sosyal medya web siteleri sahte hesap acma ve kullanıcı adı alma konusunda oldukça titiz bir sistem kullansada bunun önüne bir türlü geçilememektedir. Farklı bir kategori olan üyelik sistemi ile çalışan web siteleri ise diğer kullanıcılara mesaj gönderebilmemiz için ya bizden kredi almamızı zorunlu kılmakta yada platin, gold gibi adlandırılan üyelik seviyemizi yükseltmemizi beklemektedir. Sizinde aklınıza gelen ilk cümle eminim ”hepsi para tuzağı” gibi bir kelime gurubu olaçaktır. Tabiki bu alanda hizmet veren tüm web chat sohbet siteleri ve sosyal medya sitelerini bu şekilde suclamak değil niyetimiz. İçerisinde saygın ve dürsüt bir yayıncı politikası izleyen web sayfalarınında olduğu herkesçe bilinmektedir.

Peki doğru adımları atarak arkadaşlık kurmak için neler yapmak gerekiyor ? Tabiki hepimizin istediği bunu ücretsiz ve eğlenceli bir şekilde yapmaktır. Aklımıza gelen ilk alternatif bize ücretsiz ve kolay ulaşılabilir, arkadaş bul seçeneği sunan web siteleri olmalı. Günümüzde bu hizmeti alabileçeğimiz sınırılı sayıda web sitelerinden biriside IRC tabanlı sohbet imkanı sağlayan sohbet odalarıdır. Bu odalar sayesinde yeni arkadaşlıklar kurmak, sohbet odaları içinde bulunan online kullanıcıları anında görebilmek, ücretsiz bir şekilde cevrimci yada cevrim dışı mesaj göndermek gibi bir çok kolaylığa ulaşabilmemiz mümkün.

Sohbet sitelerini tavsiye etmemizin en temel sebeplerinden bir tanesi ise sizleri herhangi bir üyeliğe yada aylık ücrete tabii tutmamaları ve zorunlu kılmamalarıdır. Bu siteler içerisinde dilediğiniz gibi vakit gecirebilir yeni arkadaş bulma konusunda en büyük desteği alabilirsiniz. Kullanıcı kitlesinin hepsi arkadaşlık ve sohbet için web sitesi üzerinde bulunduğu için aynı amaç ve sosyal eğlence gibi ortak yönünüz olan bir toplulukla birlikte olma şansıda yakalayacaksınız.

SadeceSen 116 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50
error: Content is protected !!