Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

ÇEVRİMİÇİ SOHBET

ÇEVRİMİÇİ SOHBET

Biz bu siteyi kurarken diğer sitelerdeki sohbet ortamlarını da araştırdık onlarda olmayan ne varsa hepsini biz canlandırmak için elimizden geleni yaptık. Ancak, yine de biz ne kadar dikkat edersek edelim tabi ki bazı zamanlar kendini bilmez insanlarla da karşılaşmanız mümkün böyle bir durumda sizlerden ricamız, böyle bir durumu hemen bize bildirmeniz.

Bu dostlukları kurmak için tek yapacağınız buradan bir ziyaret edip ne var ne yok görme imkânı bulabilirsiniz, eminim tam aradığım yer diyeceksiniz. com’ da aradığınız samimi dostlukları bulacaksınız.

Aslında bence bu kelimede de ilk sayfalara çıkabilmek mucize gibi bir şey olsa da uğraşıyoruz, belki bir gün umuduyla. O yüzden de bu kelimeyle arama motorlarında üst sıralara çıkmak çok zordur.

Bedava Sohbet kelimesiyle üst sıralara çıkmak makale anlamında imkânsız gibi bir şey Yani kısacası dünyanın birçok yerinde İngilizce dili hâkimiyet kurduğu için sohbet arkadaşlık siteleri kuranların hemen hemen hepsi chat kelimesine yönelik domainler kullanmaktadır.

Aslında bu sevda bitmez gibi bir şey bu. Nedeni ve ya sebebi şöyle açıklanabilir; Güzel Sohbet İngilizce bir kelimedir, Türkçe karşılığı sohbet olan bu kelimeyi bir dünya dili olan İngilizce sayesinde bütün dünya kullanmaktadır. Hatta imkânsız da diyebilirsiniz. Bırakın Güzel Sohbet kelimesini, chattr, trchat, chatlog, gibi bu kelimeye bütünleşmiş edilmiş binlerce on binlerce domaine rastlayabilirsiniz. Kulaktan dolma seo teknikleri ile belki okunabilir.

Sen neden yazıyorsun peki derseniz; sohbet sitelerinin olmazsa olmazlarından birisidir bu. Bütün site sahipleri çok iyi bilir ki bu başlık adı altındaki yazıları pek okunmaz, yani doğal yollardan çok zor. Evet, İngilizce chat kelimesinin karşılığı olan sohbet kelimesi ise sadece Türkiye’de kullanıldığı için imkânsıza biraz yakındır.

Muhakkak ki ciddi sohbetler insanları sıkabilir, zaten illaki öylede olması gerekmiyor. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi insanlara biraz da neşeli ortamlar sağlamak gerekiyor. Kullanıcı kazanmak adına nahoş sohbetlerin yapıldığı ortamlar belki kısa günün kazancı olabilir. Bu da maalesef çok az bulunan bir erdemdir.

 

SadeceSen 99 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50
error: Content is protected !!