Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Mirc Sohbet

Mirc Sohbet

İnternet insanların yalnızlığını gidermeye ve çeşitli sohbet siteleri üzerinden farklı kişiler ile sohbetler yapabilmelerini sağlamaktadır. mirc sohbet hizmetleri sunduğumuzu sohbetmisali.com sitemiz üzerinden en kaliteli sanal sohbet hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Hizmetlerimizden üyelik oluşturmadan, direk erişim ile faydalanabilirsiniz. Sanal sohbetlerin yapılabilmesi için kesintisiz hizmet veriyor ve farklı sohbet odası seçenekleri sunuyoruz. Sitemizin altyapısını güçlü tutuyor ve deneyimli ekiplerimiz ile en başarılı sohbet hizmetlerini vermeye çalışıyoruz.

Mirc

Sanal sohbet sitemiz sohbetmisali.com üzerinde mirc programımıza yer veriyoruz. İsteyen kullanıcılar “mirc indir” bölümünden ya da ana sayfa alt tarafından yer alan mirc başlığı bölümünden seçim program indirebiliyorlar.

Bilgisayar ve mobil cihazlara mirc indirildiğinde, sohbet sitemize hızlı erişim yapabiliyor ve sohbetlere hemen başlayabiliyorsunuz. Mirc programında, kullanıcı adını sabitleyebiliyor ve her defasında tekrar yazmıyor, sadece şifrenizi yazarak, yanı rumuz ile sohbetlerinize devam edebiliyorsunuz. Sanal sohbet ettiğiniz kişiler ile bağlantınızı koparmamak için aynı rumuz bilgisini kullanmanız önemlidir.

Sohbet Odaları

Sanal sohbet sitesi olarak, gerçek dostlukların oluşturulmasına aracılık etmek istiyoruz. Bunu farklı sohbet odalarımız üzerinden sağlıyoruz. Sohbet odalarının farklı olması, daha fazla kişinin farklı konularda sohbetler edebilmesine yardımcı olmaktadır. sohbetmisali.com sitemizin sohbet odaları arasında şu isimleri görebiliyorsunuz.

  • Sohbet,
  • Yarışma,
  • Kelime,
  • Moos,
  • Oxm,
  • Oyun

Bu sohbet oda isimleri tarafımızdan oluşturulmuştur. Her kullanıcı sohbet odaları bölümünün alt tarafında yer alan (+) işaretini seçerek kendisi yeni bir sohbet odası oluşturabilir. Bu sohbet odasına farklı kullanıcıları davet ederek özel sohbetler yapabilirler.

Sohbete Başlamak

Sitemize erişim yaptığınızda bir rumuz belirleyerek sohbete giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptığınızda. Sohbet ana sayfasında birçok kişinin ortak sohbet ettiğini görebilirsiniz. Bu alanda açıktan sohbet edebilirsiniz.

İsteyenler, ekranın sağ tarafında yer alan sohbet odalarından birisini seçerek bu alanda özel birebir sohbet edebilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan tüm kullanıcıların listesini görebiliyor ve seçtiğiniz sohbet odasında bu istediğiniz kişileri seçerek sohbete davet edebiliyorsunuz. Sohbet sayfasında verdiğimiz diğer bir hizmet ise radyo dinleme hizmetidir. Bilgisayarınızın sesini açtığınızda radyo yayınımızı dinleyebileceksiniz. Radyo dinlemek istemeyenler, radyoyu kapatabiliyor.

Özel Hizmetler

İnternet üzerinden verdiğimiz hizmetlerimizde güven ve kaliteye önem veriyoruz. Kendisine uygun bir rumuz belirleyerek giriş yapanlar, isterlerse sitemize üyelik oluşturabiliyorlar. Sunduğumuz özel hizmetler şunlardır.

  • Kayıt ol (->]),
  • Yeni bir kanala katıl (+),
  • Özel mesajları kapat (kilit resmi),
  • Bilgi mesajlarını aç/kapa (i),

Bu işlemleri sohbet sayfasının, sohbet odaları listesi altında yer alan simgeleri seçerek yapabiliyorsunuz. Özel mesajları kapattığınızda, sohbet odalarında birebir sohbet yapamıyor ve kimse size özel mesaj gönderemiyor.

Gizlilik

Sitemiz ana sayfası üzerinden veya mirc programımız üzerinden yapacağınız tüm sanal sohbetlerde gizliliğe önem veriyoruz. Sohbetler için oluşturduğunuz kullanıcı hesap bilgileri ve yapılan görüşme içerikleri gizli tutulmaktadır.

Kullanıcı kayıtları için detaylı kişisel bilgiler istemiyor, sadece e-posta adresi üzerinden kayıtların oluşturulmasını sağlıyoruz. Sohbet odalarında yapılan görüşmeler kaydedilmemekte ve yapıl an görüşmelerin gizli kalmasına önem verilmektedir. Tüm kullanıcılar, en güvenli şekilde sanal sohbetlerini sohbetmisali.com sitemiz üzerinden yapabilirler.

Sohbet Kuralları

Sanal sohbet sektörü hızlı bir şekilde gelişmekte ve hizmet veren site sayısı çoğalmaktadır. Sektörde güvenilir bir site olarak hizmet vermekteyiz ve kullanıcıların sohbet kurallarına uymalarını sağlıyoruz. Belirlediğimiz, kurallar, yapılan sohbetlerde kalitenin artırılmasını sağlamaktadır. Irkçılık, hakaret, küfür, dolandırıcılık gibi tüm söylem ve eylemler yasaktır. Sohbetlerde, telefon numarası, kredi kartı numarası gibi suiistimal edilebilecek bilgilerin paylaşılması yasaktır ve sitemiz tarafından engellenmektedir. Güven ve gizliliğe her zaman önem veriyoruz.

SadeceSen 131 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50
error: Content is protected !!