Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Seviyeli Chat ve Sohbet Odaları

Seviyeli Chat ve Sohbet Odaları

Merhabalar olsun tüm dostlara Seviyeli Chat ve Canlı Sohbet Odaları içinde aslında öyle isyan doluyumki arkadaşlar söze nasıl nereden başlıycamı bile bulamıyorum kafam o derece ucuk yani şeytan diyor tuta kendini dele getir isyanını sayfalar dolusu seviyeden bahsedeyim seviye konuşulan ağızdan çıkan kişinin karakter yaptığını sergileyen insanın içindeki karakteridir.

Bir insanın yapısında kişiliğinde karakter mevcut değilse bunu asla değiştiremeyiz insanlar insanlık öyle bir duruma gelmiş ki  yakın semtine yaklaşılamaz bir hal almış hal böyle ikende reel hayatta kişiler neyse sanal sohbet ortamlarda daha beter  oluyor egolarını tatmin etme çabası içerisinde adeta canavarlaşıyorlar tabi burada sözüm herkes için geçerli değil kendini yetiştirememiş cahil seviyesiz insanlar kadar seviyeli insanlarımızda var.

Seviyeli Chat ve Sohbet Odaları içinde bunlardan toplumumuzun bu sorunlarına deginmek istedim belki okuyanlarımızın arasında neler anlatmak istedigimide anlayanlar olur.

Zira şöyle bir düşünürsek egolarımız uğruna insanlıktan çıkıp insanlığımızı unutur olduk içimizde insanı duygular yerine canavar gizleniyor içimizde. İnsanlık demişken  bir şarkı var onu hatırladım kısa sizlere anımsatayım

Yetiş ya Muhammed yetiş ya Ali

İnsanı insandan ayırıyorlar
Bu sizden bu bizden kayırıyorlar
Dört kitap ne diyor anlamıyorlar
Ortalık karıştı düzen bozuldu
Yetiş ya Muhammed yetiş ya Ali

Yolumuz düştü Haci Bektaş’a
Kaderde olan gelirmiş başa
Can düşman olmuş kardaş kardaşa
Yetiş ya Muhammed yetiş ya Ali

Anaya babaya saygı kalmamış
İnsanlık elinden nasip almamış
Her şeyi var ama gözü doymamış

Bi çare insanlar nefsine uymuş
Yetiş ya Muhammed yetiş ya Ali

Öyle bir dünya ki kıran kırana
Düşenin sırtından vuran vurana
Aşk olsun gerçekten bir dost bulana
insanlık yaralı can pazarında
Yetiş ya Muhammed yetiş ya Ali

Aslında arkadaşlar işte şarkı anlayana o kadar çok şeyler anlatıyor ki. Tabi anlayana. Dostlar, az da olsa seviyeden söz ettik. Seviyeli Sohbet ve Chat Odaları seviyeli sohbet odalarımızda. Chat sohbet hakkında nasihatler yerine bugün bu tür gerçeklerimiz olan sık sık rastladığımız olaylara değindim ki zaten bu konuya değinen bir site dede seviyesizlik kalitesizlik olamaz dile getirmeye bile gerek duymadım sözlerimi burada bitirmeden önce sizlerde seviyeli sohbet bedava chat seviyeli chat bedava chat ve saygı kalite sınırsız hizmetler istiyorsanız işte size bulunmaz bir fırsat sohbet siteleri içerisine ziyaretlerinizi bekliyor saygılarımızı sunuyoruz

SadeceSen 416 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50
error: Content is protected !!