Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Sohbet Güzeldir.

Sohbet Güzeldir.

SOHBET ETMENİN GÜZELLİĞİ VE Starsohbet.Org Edep, adap, saygı ve sevgi SohbetMisali.Com ailesi’nin dört değişmez ilkesidir. Bu ne demektir biliyor musunuz? Bu şu demektir bu dört ilkeye sahip olamayanların SohbetMisal ailesi’nde yeri yok demektir.

Çünkü www.SohbetMisali.Com kurulduğu günden bu yana hiç bir zaman ne user kaygısı yaşamış ne de user derdine düşmemiştir.

Zira… SohbetMisali.Com usere değil aileye ihtiyacı olmuştur.

Gelelim değişmez kurallarımıza ilk kuralımız özel kavramı adından da anlaşıldığı gibi kişiye özel anlamındadır. Daha iyi anlamanız için diyoruz ki bizim için kişinin özeli ile kişinin yatak odası arasında hiç bir fark yoktur.

O yüzden de kişinin yatak odasını izleyip dinlemek ile kişinin özelini okumak arasında hiç bir fark olmadığının bilincinde olduğumuz içinSohbetMisali.Com’da özel okuma modülü olmadığı gibi, nefes aldığımız sürece de bu olmayacaktır.

Ve diğer ikinci kuralımıza bizler, yani SohbetMisali.Com Ailesi ayakta durduğu sürece asla ama asla başka bir sunucu ya da sitenin hükmü altına girmeyeceği gibi, ortaklık adı altında da linklenmeyeceği gibi link de almayacaktır.

SadeceSen 119 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50
error: Content is protected !!