Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Sohbete Başla

Sohbete Başla

Sohbetmisali.Com AİLESİNDE SOHBETE BAŞLA Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak,
Sohbet Odalarımıza dilerseniz web dilerseniz sizlere özel tasarladığımız mircler üzerinden yada akıllı telefonlarınız ile bağlanabilirsiniz.

Yeni arkadaşlıklar dostluklar kurabilirsiniz. Oyun kanallarımıza bağlantı sağlayarak online olarak aktif kullanıcılarımız ile yarışabilir ve radyo kanalımız üzerinden radyomuz da istek yapabilirsiniz.

Şunu da belirtmek isteriz ki Türkiye’nin en kaliteli DJ’lerinin yayın aldığı Starsohbet.Org Ailesi sizlere sıradan bir sunucunun verdiklerinden çok daha fazlasını verecektir.

Evet, Sohbete başla dedik. Çünkü Tekirdağ’dan Ardahan’a, Edirne’den Kars’a Türkiye’nin her ili ve her ilçesi ve hatta dahi köylerinden birbirinden güzel insanlarin buluştuğu tek noktadır Sohbetmisali.Com.

Peki sadece Türkiye’den mi katılım var Sohbetmisali.Com Ailesine Elbette ki hayır. Almanya ve Hollanda başta olmak üzere Dünyanın dört bir yanından sohbet etmek için aramıza katılan insanlar var.

Peki ama neden diye düşünenler vardır aranızda. Kısaca şöyle izah etmek gerekirse, birinci öncelik değişmez dört ilkemiz. Çünkü Her zaman diyoruz ki edep, adap, saygı ve sevgi sohbetin temelini oluşturan en büyük etkendir.

Bir diğer sebep ise güvendir. Çünkü Sohbetmisali.Com kuruluş temeli ticari değil aile ortamı düşüncesiyle kurulmuş ve o ortamı sonuna kadar da götürme düşüncesini asla kaybetmemiştir.

Kısaca şöyle izah etmek gerekirse SohbetMisali Ailesi user dolsun siteyi satıp para kazanalım düşüncesiyle değil, tam tersine Starsohbet bir ailedir, ve aile ticari malzeme değildir. Yani aile satılmaz.

O yüzden de her defasında tekrarladığımız bir sözü hatırlatmakta fayda var. Evet ,Sohbetmisali.Com bir sohbet sitesidir, kabul. Ama bu asla şu demek değildir. User olsun nasıl olursa olsun.

Tam tersine biz diyoruz ki Sohbetmisali.Com Ailesi aile kavramını boşuna almamıştır. O yüzden de kişi evindeki aile kurallarına nasıl uyuyorsa, Sohbetmisali Ailesinde de uyması gereken kurallar aynısıdır. Dolayısı ile hiç kimse istediği gibi at koşturamaz.

O yüzden sizlerden ricamız Sohbetmisali ailesinin erkekleri adam gibi adam, Sohbetmisali Ailesinin bayanları da hanım hanımcıktır. Dolayısı ile bu kriterlere uymayanların a aramızda yeri yoktur, olamaz da.

SadeceSen 145 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50
error: Content is protected !!