Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Sohbetlerle Yenilenin

Sohbetlerle Yenilenin

Hiç konuşmayan, dertleşemeyen, hayatında yaşadıklarını ve yaşamak istediği hayallerini hiç paylaşamayan, aktaramayan insanlar mümkün mertebe kendi içlerinde sosyal bir kaygı sorunu yaşayabilirler. Zira konuşmamak ve paylaşamamak zaman içinde insanı yalnızlığa, yalnızlaşmaya iter.

Bu gibi olgular kendini yavaş yavaş içinde gösteren olaylardır. Oysa ki yaradılışında çok uzun süre yalnızlığı kabullenemeye insanoğlunun kimyasında yalnızlığa fazla yer yoktur. Bu ve benzeri durumlar zaman içinde git gide büyüyebilir ve sorun olarak kendini göstermeye başlar.

Sosyalleşmek, konuşmak, paylaşmak, hele de karşıt cinse yaklaşamamak, ilerde farklı isimlerde problemleri ortaya çıkarmadan önce yapılabilecek bir takım önlemler olabilir.

İnsanların tanımadığı insanlara yaklaşmaktaki genel en büyük kaygısı, yanlış anlaşılma kaygısıdır. Yanlış anlaşılma kaygısı, benim için ne derler, şimdi karşımdaki hakkımda ne düşünür? Gibi farklı farklı cümlelerle kurulabilecek ifadelerle anlatılabilir. Tüm bunlar kafamızın içinde akıp gidedursun, bir yandan da hem zaman akmakta, ömürler, gençlikler tükenmekte, hem de insanın içinde asla üzerine bastırılamayacak olan bir karşıt cinslere olan ilgisi ve paylaşım hasretleri birikmektedir. Hemcinsleriyle daha yakın arkadaşlıklar kurabilse de insanoğlu yine de ilk karşılaşmalarda çekinceler, farklı duygular yaşayabilmektedir.

Yanı sıra insanlar farklı farklı da yaratılmıştır. Örneğin, kimisi daha girişken olabilirken, başkaları daha geri durabilen, ortamlarda nasıl davranacağını bilemeyen insanlardan olabilmektedir. Ama günümüzde tüm bu yukarıda saydığımız zorlukları açmak için farklı farklı çıkış yolları da mevcuttur.

Zira günümüzde internet sohbet siteleri sayesinde artık insanlar birbiriyle rahat rahat istedikleri sohbetleri edebiliyor ve hatta yüz yüze de buluşabiliyorlar. İstediği sohbet, chat, sohbet odaları kanalına girerek, sohbet etmek istediği konuyu seçebiliyor ve ister kameralı bir şekilde yüz yüze, isterse de birbirini görmeden sohbet edilebiliyor. Kanının ısındığı insanlarla da can dostu veya sevgili bile olabiliyor.

SadeceSen 120 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50
error: Content is protected !!