Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Geleceğin Umudu Mobil Chat Odaları

Geleceğin Umudu Mobil Chat Odaları

Ve aradan geçen zamanlardan sonra anlamaya başlarsın geri gelmeyeceğini dönmeyeceğini. Akıp giden zamanlar içinde her gün birer parçan kopar, oysaki et-tırnak misaliydi bir zamanlar. Ayrılması güç belki de imkânsız görünüyordu. Sakladığın resimleri anılarını hatırlarını silersin silmesine de.

Ya göz kapaklarına çizdiysen o’nun yüzünü, düştün mü şimdi çıkmaz bir sokağa. Her gün uyumak zorundasın gözlerini kapattığında çıkar karşına hani çizmiştin ya göz kapaklarına. Geceler zumlumun başlayıpta bitmediği yerdir. Geceler de gelir aklının kör dipsiz zihin kuyusuna düşer gölgesi. Umut ekersin mobil chat  odaları içinin en güzel yerine bilirsin o umutta yeşermeden solacak, gidenler geri gelmeyi unuturlar. Gidenler dönmek nedir bilmezler. Sen gelinliği giyip mutlu olursun oysa kefeni cebinde gezdirir ölümle pençeleşir. Ölmez aslında uçurumun kıyısında aklı bir gelip gidiyordur. Dener dener yapacak cesareti bulamaz. Sen beklersin belki’lere gebe. Umutların kırılır en ince noktasından. Alacağın hiçbir mutluluk veren madde seni mutlu edemeyecek kadar cağresizsindir.

Aldığın alacağın hiçbir madde seni onun gülüşünün sebebi olduğun kadar mutlu edemeyecek. Hüzün çökecek omuzlarına eğileceksin boyun eğeceksin istesen de istemesen de. Kopup giden narin parçaların da sana geri gelmeyecek kadar uzaklara gidecek. Uzaklar hep tuzak doluydu oysaki bilinmez yerler. Mutlu olursa eğer sebebi sen olmayacaksın, mutlusuzluğa da kapılırsa tek sebebi sen olursun. Belki de hiçbir suçun günahın dahi yokken. İçinde fırtınalar koparken bir yanın daha ağır basacak bi süre sonra o yanın da cürüyüp yok olmaya niyetlenecek. Bundan sonraki sevmeler de hep bir sıfır eskide başlayacaksın. Hep bir yanın buruk. Her yanın da onu düşlerken. Seni alıp giden zaman en büyük cinayeti işletti o gün, o gece, o saat , o dakika , o ay , o yıl , o zaman! Satırların failisin. Senin gidişin koymadı da. Benim sana diyeceğim koyar mı bilmem. Gittiğin yerde mutlu ol giydiğin o beyaz gelinliğin belki de kefendi sana benim yüreğim de.

Not: “Adını da sen koy 2″ niteliğinde. ilkini okumadıysanız öncelikle onu okuyup devamında okumanızda fayda olacaktır.

SadeceSen 75 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50
error: Content is protected !!