Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Hızlı Chat Odaları

Hızlı Chat Odaları

Artık herkez internette sohbet etmek istiyor. Tabi insanlara daha cazip geliyor, çünkü hızlı chat odaları sayesinde günümüzde online anlık binlerce kişi ile sohbet edebilirsiniz.

İnternette chat yapmak isteyen insanlar üyelikli ve ücretli sistemlerden son derece bunalmış durumdalar. Örnek vermek gerekirse, kişinin 10 dakika vakti var ve bu zamanı sohbet ederek geçirmek istiyor. Karşısına çıkan üyelikli ve ücretli sistemler nedeniyle bu zamanını sohbet ederek geçiremiyor.

Hızlı ve direk sohbet’e bağlanmak isteyen internet kullanıcıları için geliştirdiğimiz sistemimizle sohbete hemen bağlanabilirsiniz.

Üye olmanıza gerek olmayan bu sistemde, son derece süratle bağlanabilir ve sohbet edebilirsiniz. Artık vaktinizi boşa geçirmeyecek ve en küçük zamanınızı bile kaybetmeden sizlere kolaylık sağlamak istiyoruz.

Farklılığımızı ücretsiz sohbet odaları ile sağlıyoruz. Sizde ücretsiz ve hızlı sohbet sitemizi denemek istiyorsanız, hemen ücretsiz sohbet bağlanabilirsiniz

Artık Sizde Chat Net Kolay ile Yapın

Bir gece alayım ben,en uzunundan.Hüzün dolu bir kadehe doldursam buz niyetine pişmanlıklarımdan.Keşkelerimi geçmişin güneşine çekip,boşuna gözlerimi yaşlarla doldurmasam.

Sorup duruyorum kendime;sigarayı bıraktırma hatları varken neden ondan vazgeçme hattı yok bu dünyada ? İnandığımız yalanlar daha mı az zehirliyor bizi ? Düşününüp dururum vazgeçmeden bu hale gelişimin sebeplerini.Yanlış anladık galiba bazı şeyleri.

Bir dediğini iki etmedik bazılarının,bu yüzden tekliğimizle kaldık.Peki etseydik ne farkederdi ? Elimizde kalan tekliğimizide alıp,başkasıyla ikili bir mutluluğa yelken açarlardı.

Sıfır olarak kalırdık.Peki hangisi daha kötüydü;hiçliğin içinde kaybolmak mı,tekliğin yalnızlığında ağlamak mı ? Çok mu şey istedik hayattan ? Bir kişide gidiyorum dedikten sonra arkasını dönerek şaka yaptım deseydi ne olurdu.

Ve ben o gece yarısında anlamıştım bazı şeyleri.Örneğin;narin bir çiçeğin tek sözüyle koca dağı devirebileceğini..

SadeceSen 87 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50
error: Content is protected !!